اکثر اوقات کپی پیست بقیه ام دنبال اینم کسایی رو که شخصیتشونو حرفاشونو حتی اهنگایی که گوش میدنو و من دوست دارم تو خودم بوجود بیارم اولش خیلی حس خوبی دارم یه حسی مث حس شاخ بودن خاص بودن اما بعد چندساعت میبینم که نمیتونم ادامه بدم و اونی باشم که یکی دیگه هست .میدونی نمیدونم چجوری براتون بگم مثلا من از متن و حالات صابر ابر خوشم میاد وقتی از صابر ابر خوشم بیاد زندگیم واسه دوروز میشه صابر ابر کل روزو تو گوگل سرچ می کنم که چی اهنگی گوش میده چی میپوشه چجوری میخنده کانالشو پیدا می کنم اون عکسای حال خوب کنش یهو میشم صابر ابر تموم اون دوروزو به سبک اون زندگی می کنم اما روزا که میگذره میبینم من نمیتونم اون باشم یا هیچکس دیگه ای من خانم "ز"هستم باید خودم باشم نه کس دیگه ای من میتونم گزیده ای از رفتارای دیگرانو الگوی زندگیم بکنم ولی نمیتونم صرفا خود خود همون نفر بشم .امروز زیر دوش حموم تصمیم گرفتم خود خودم باشم با همه ی عادات قشنگ و پلشتی که دارم ولی خودم باشم و از خودم بودن لذت ببرم .شما هم خودتون باشین خود خودتون .

پیوست:دارم یه اهنگ آروم بیکلام گوش میدم که توش صدای دریا و مرغای دریایی داره حالم حال دختریه با لباس سفید و کلاه حصیری که با پای رو شنای ساحل قدم میزنه .منتظرم همسر برسه چایی دارچینی بزنیم بر بدن بشوره ببره همه غم و غصه های این روزارو .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها